zdrowie-problemyNiestety bardzo często się zdarza że chory czeka latami na poprawną diagnozę.

porady-medyczneW większości przypadków do skurczu mięśni dochodzi u osób które mają nieprawidłową gospodarkę elektrolitową.

utrata-piersiGdy już pierś zostanie usunięta to kobieta ma prawo do zabiegu rekonstrukcyjnego. Ale ze względu na kwestie finansowe różnie z tym bywa.

foto12Zacznę od najważniejszej rzeczy, wcześnie wykryty rak piersi gwarantuje Ne tylko całkowite wyleczenie, ale też zachowanie piersi.

nerwicaNerwicy często towarzyszy różnego rodzaju tiki, kłopoty ze snem. W głębokiej nerwicy mogą wystąpić napady paniki. Jednak często nerwica nie daje żadnych oznak poza problemami z żołądkiem, sercem, oskrzelami itp.

cukrzycaJest to choroba która polega na tym że nasz organizm nie potrafi przyswoić cukru który znajduje się w naszym jedzeniu. U zdrowego człowieka węglowodany są przetwarzane w przewodzie pokarmowym w glukozę a ona z kolei trafia do krwi.

zdr009Chorobę ta określa się skrótem RLS i ma ona dwie postaci pierwotną i wtórną. Polega ona na zaburzeniu ruchowym związanym ze snem. Objawia się to przymusem poruszania kończynami dolnymi związane z nieprzyjemnymi odczuciami w ich obrębie. Zwykle objawy te pojawiają się w spoczynku i ustępują w ruchu.